Συνεργασία με ευρωπαϊκούς φορείς και οργανισμούς στο πλαίσιο Ευρωπαϊκών Πρωτοβουλιών και διασυνοριακών προγραμμάτων:
UTEM-Uluslaraarasi Tarimsal Egitim Merkezi Mudurlugu (Turkey)
Pi Positive Consulting (Turkey)
Faculty of business of Alanya University (Turkey)
Faculty of Agriculture of Suleyman Demirel University (Turkey)
Kararder - Engineering Association “Karar”  (Turkey)
S.S. Antalya Bolgesi Tar?m Kooperatifleri Birligi (Turkey)
CNR-Institute of Biometeorology National Research Council (Italy)
MAKRO Yonetim Gelistirme Dan?smanl?k Ltd. Sti. (Turkey)
Association of entrepreneurs of Gotse Delchev region (Bulgaria)
Arges County Business Association (Romania)
Institute of Private and International Law (Bulgaria)
Simeonov & Dermendjiev Law Firm (Bulgaria)
Chamber of Advocates of Malta (Malta)
University of Valencia, Faculty of Law (Spain)
University of Genoa, Faculty of Law, Department of private, international and commercial law "G.L.M. Casaregi" (Italy)
University of Istanbul, Faculty of Law (Turkey)
Aalborg aftenskole - AOF Nord (Denmark)
Consorcio para la Recuperacion Economica y de la Actividad de la Marina Alta  - CREAMA (Spain)
Centre Recoursos d’ Iniciatives i Autocupacio s.l. - CRIA (Spain)
Euroconsultants (Czech Republic)
Mendel University in Brno (Czech Republic)
CTC – Personal Logistics Gmbh (Germany)
I.R.F.I – Rome Chamber of Commerce (Italy)
C.C.I.A.A Roma – Camera di Commercio Industria Artigianato e Agricoltura di Roma (Italy)
Center RCV – Economic Institut of Maribor (Slovenia)
Chamber of Commerce and Industry in Cracow (Poland)
Academy of Flexible Learning in Working Life (Sweden)
Municipal Learning Centre of Vansbro (Sweden)
Municipal Learning Centre Masugnen Lindesberg (Sweden)
University College of Boras (Sweden)
Department of Behavioural Sciences University of Linkoping (Sweden)
Instituto Veneto per il Lavoro (IVL) (Italy)
Ca` Foscari University of Venice (Italy)
Centro Regionale di Assistenza per la Cooperazione Artigiana (Italy)
Associazione Artigiani della Provincia di Vicenza (Italy)
Confartigianato Imprese di Rovigo (Italy)
Unione Provinciale Artigiani di Padova (Italy)
Unione Provinciale Artigiani di Venezia - Confartigianato (Italy)
Unione Provinciale Artigiani di Verona (Italy)
Mainstreaming Agenda (Italy)
Bildungs und management service gesmbh (bms) (Austria)
WEA Scotland (G.Britain)
LASA Brandenburg GmbH (Germany)
E2i-Cooperative de Conseil (France)
Geomedia (Estonia)
Projektsekretariatet (Denmark)
Dacorum Borough Council (G.Britain)
Milton Keynes College (G.Britain)
Fondo Formacion Delegacion Zona Norte (Spain)

Συνεργασίες με Φορείς, Οργανισμούς και Επιχειρήσεις στην Ελλάδα:

Επιμελητήρια & Εργοδοτικοί Φορείς
ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΜΠΟΡΙΚΟ & ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΝΟΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΜΠΟΡΙΚΟ & ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΝΟΜΟΥ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΞΕΝΟΔΟΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΩΝ ΚΙΛΚΙΣ

Κλαδικοί Συλλογικοί Φορείς (Τοπικές και Κλαδικές Ομοσπονδίες - Πρωτοβάθμια Κλαδικά Σωματεία)
ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ - ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ  ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ
ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ, ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΝΟΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ (Ο.Ε.Β.Ε.Σ. ΝΟΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ)
ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ, ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ Ν. ΡΟΔΟΠΗΣ (Ο.Ε.Β.Ε.Σ. Ν. ΡΟΔΟΠΗΣ)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ, ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ
ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΩΝ ΟΡΕΙΝΩΝ ΠΕΡΙΟΧΩΝ ΚΑΙ ΕΝΔΟΧΩΡΑΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΤΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΘΕΡΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ (Σ.Ο.Ε.Β.Ε.)
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΡΕΟΠΩΛΩΝ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΔΕΡΜΑΤΙΝΩΝ ΚΑΙ ΓΟΥΝΑΡΙΚΩΝ, ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΝΘΟΠΩΛΩΝ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΩΝ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΘΕΡΜΟΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΛΕΥΚΟΣΙΔΗΡΟΥΡΓΩΝ ΝΟΜΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΘΕΡΜΟΫΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΝΟΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΤΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΘΕΡΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΝΟΜΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΤΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ – ΘΕΡΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΡΓΟΛΑΒΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΝΟΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΕΔΕΣΣΗΣ
ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΩΝ ΝΑΟΥΣΗΣ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΟΥΡΕΩΝ – ΚΟΜΜΩΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΤΟΠΟΙΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΤΟΠΟΙΩΝ ΚΑΙ ΚΛΙΒΑΝΕΩΝ ΝΟΜΟΥ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΠΡΑΚΤΟΡΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΤΟΠΟΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΡΕΟΠΩΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΔΕΙΟΥΧΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΤΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΘΕΡΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Ν. ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ


Ιδιωτικές Επιχειρήσεις
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Π. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ
ΕΥΡΩΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Α.Ε.
ΑΦΟΙ ΚΟΜΠΑΤΣΙΑΡΗ Α.Ε. – ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΕΙΣ –ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ «ΑΜΑΛΘΕΙΑ»
«ΑΓΟΡΑ» ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΣΤΙΑΣΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ Β. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΑΛΦΑΝΕΤ
ALEXANDRA BEACH THASSOS  SPA RESORT
«ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ» ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ
EPSILON NET
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
EUROMEDICA
HOTEL MAKEDONIA PALACE
Α. ΧΟΥΤΟΣ – ΕΠΙΣΙΤΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ Α.Ε   «ΧΟΥΤΟΣ CATERING AE»
ΖΥΘΟΣ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ
«ΠΛΑΤΩΝ» ΙΑΤΡΙΚΟ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
ENTRANET
ANTYXSOFT  ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
COMPUCON ΑΒΕΕ
ΕΚΔΟΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ - ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ «ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ»
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΜΠΑΧΑΡΑΚΗΣ
ΩΔΕΙΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
HOTEL ROTONDA
MEDI JENEUSE
ΜΥΡΤΙΑ Α.Ε. ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ
HOTEL EL GRECO
ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΙΑΝΟΣ Α.Ε.
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ «Η ΜΙΚΡΗ ΑΡΓΩ»
ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΙΣΣΑΛΙΔΗ - ΚΑΡΙΠΗ ΑΕ
ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ «ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΈΝΑΝ ΚΑΙΡΟ»
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ «EUROPEAN BABY SCHOOL»
ΑΦΟΙ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΑΕ   ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΧΑΛΙΩΝ "ΝΙΚΟΤΕΧ"
MARKS & SPENCER ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΒΕΤΕ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΔΗ
ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ Α.Ε. ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΚΕΣ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ «ΝΗΠΙΑΚΟΣ ΚΗΠΟΣ»
ΑΝΑΛΥΣΗ ΙΑΤΡΙΚΗ Α.Ε.
ΚΑΤΑΚΗΣ Α.Ε. – «KATAKIS AUTOGROUP»
ΑΦΡΟΔΙΤΗ Α.Ε.Ε –SUPER MARKET
ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ - ΠΤΟΛΕΜΑΙΣ Ε.Π.Ε.
«ΓΕΡΜΑΝΟΣ» ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ
COURIER  HELLENIC
NORTH IT CONSULTING AE  ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ «ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ»
ΚΛΙΝΙΚΗ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ «ΚΑΡΑΜΕΛΑ»
OMEGA TECHNOLOGY
ΑΑS COLLEGE
ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ «ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΡΙΓΚΙΠΑΤΟ»
Ι. ΚΟΓΧΥΛΑΚΗΣ Α.Ε.
SKIES AVATION ACADEMY
ΗΟΝΕΥΒΕΕ
SEAT NORTH HELLAS AEBE
Ε.Τ.Ε.Α Α.Ε
ΜΟΤΟ ΜΑΡΚΕΤ Α.Ε.
THE MET HOTEL
CITY COLLEGE
ΑΧΟΝ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
GALLILEO ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
ΤΡΙΚΑΛΙΑΡΗΣ Η. ΙΩΑΚΕΙΜ - ΒΙΒΛΙΟΔΕΣΙΑ ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
SUN A.E.
ΚΑΡΑΛΗΣ Α.Ε.Β.Ε. «NEW LOOK»
ΑΔΕΛΦΟΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α.Β.Ε.Ε.-ΠΑΡΑΓΩΓΗ-ΕΙΣΑΓΩΓΕΣ ΖΩΟΤΡΟΦΩΝ-ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ
ΦΑΡΜΑ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Ε.
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ «ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ»
ΔΡΑΣΙΣ – ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ Α.Ε.
ΤΖΕΛΟΣ ΕΥΑΓ.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε. «TETRALUX»
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ «ΤΟΜ & ΤΖΕΡΙ»
ΑΓΚΡΟΛΑΜΠ Α.Ε.
ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Α.Ε.
ΥΕΤΟΣ
HOTEL LAZARISTES
ΟΜΙΚΡΟΝ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΜΕΛΕΤΗ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΩΝ &ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ
POLYLINE AE «ΓΕΩΑΝΑΛΥΣΗ»
Δ.ΤΣΙΑΡΑΣ-Δ.ΠΑΛΑΣΚΑΣ-Α.ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Ο.Ε. - «ΣΥΣΤΑΔΑ»
Φ.ΦΑΣΟΥΛΑΣ-Ν.ΜΑΝΤΖΙΟΣ Ε.Ε. - «ΥΛΩΡΙΚΗ»
ΔΙΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ, ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ «CAROUSEL»
ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΑΡΜΟΝΙΑ Α.Ε.
HOTEL BERGINA
ΕΝΕΡΓΟΝ Τ.Μ. Ε.Π.Ε.
ΦΡΙΓΚΟΣΤΑΛ Α.Ε.
EDIL ΤΕΧΝΙΚΗ-ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΑΤΕΒΕ
DION TEXNIKH
ΟΡΦΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΤΕ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ Α.Ε
STERIMED A.E.
Π.ΚΑΡΑΜΟΣΧΟΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Ε.Ε
ΧΩΡΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΛΕΤΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ
ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΑ ΕΡΓΑ ΑΤΕ
ΝΑΤΟΥΡΑ Α.Ε.
SEMAC ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ
ΤΡΟΙΑ ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΕΤΑΙΡΙΑ
ΑΠΟΣ. ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ - ΕΥΑΓΓ. ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ - ΙΩΑΝ. ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ο.Ε.
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ «ΜΑΡΙΟΝΕΤΕΣ»
DOMUS ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ
TEXNOMAT A.E
ΝΤΟΥΝΑΣ ΘΕΟΧ. & ΣΙΑ Α.Β.Ε.Ε.
UTEKO ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΙ
ELECTRONICA A.E.
GAS SYSTEM INTEGRATION A.E.
ΣΑΒΒΙΔΗΣ CONSTRUCTION ΑΝΩΝΥΜΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
ΜΠΕΤΟΚΑΤ Α.Ε.
«AL.VEK ΗΛΙΑΔΗΣ Α.Ε.»
HOTEL NIKOPOLIS
ΚΕΝΤΡΟ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΩΝ Ε. ΡΟΪΔΟΥ & ΣΙΑ ΟΕ
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ  «ΤΟ ΚΟΥΚΛΟΣΠΙΤΟ»
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Α.Β.Ε.Ε. -Ξ.Ε.Ε. ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
B.M. ΜΕDITERRANEAN ΑΝΩΝΥΜΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΜΑΚ-ΠΛΑΣΤ Γ.Ι. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Α.Β.Ε.Ε.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α.Ε.
ΕΡΓΟΜΠΕΤΟΝ ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΡΟΔΟΠΗΣ Α.Ε. «ΒΙΜΕΚΑΤ ΑΕ»
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ «VILA BABY»
«ΕLINA» ΧΑΡΤΟΠΟΙΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ Α.Β.Ε.Ε.

Οργανισμοί και Επιχειρήσεις Τοπικής Αυτοδιοίκησης
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΠΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Κ. ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΗ ΔΗΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΡΟΔΟΠΗΣ (ΑΝ.ΡΟ.)

Κοινωνικοί Εταίροι (φορείς στήριξης εργαζομένων, ανέργων και ευπαθών κοινωνικά ομάδων πληθυσμού)
ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΝΑΠΑΤΡΙΣΘΕΝΤΩΝ ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΟΝΟΓΟΝΕΪΚΩΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΩΝ Ν. ΠΕΛΛΑΣ «ΕΛΠΙΔΑ»
ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «ΕΡΓΑΝΗ»
«ΑΡΣΙΣ» ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΝΕΩΝ
«ΚΑΤΑΛΑΓΗ» ΜΚΟ
«ΟΙΚΟΚΟΙΝΩΝΙΑ» ΜΚΟ

εκεπις